
EvoFlat WSA, Bottom, Brazed stainless steel, Type 3
145G0272
EvoFlat Water Heater A3StS TPC-M Circ.
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: EvoFlat WSA
145G0272
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Application type | Instantaneous DHW |
| Beskrivelse | EvoFlat Water Heater A3StS TPC-M Circ. |
| Bredde med deksel [mm] | 600 mm |
| Bredde uten deksel [mm] | 595 mm |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DCW statisk trykk [bar] [Min.] | 2.0 bar |
| Dekkmateriale | EPP Foam |
| Dekselalternativ | Included |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| DH-rørstørrelse | Ø18 |
| DH-tilkoblingsstørrelse | 3/4" |
| DH-tilkoblingstype | G int. Thread |
| DHW re-circulation pump brand | Wilo |
| DHW re-circulation pump type | YONOS PARA Z15/7 RK |
| DHW-reguleringstype | Flow/thermostatic |
| DHW-rørstørrelse | Ø18 |
| DHW-sirkulering | Included |
| DHW-styreenhet navn | TPC-M |
| Dybde med deksel [mm] | 150 mm |
| Dybde uten deksel [mm] | 150 mm |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| HEX DHW brazed/gasketed material | Brazed stainless steel |
| HEX varmloddingsmateriale | Stainless steel |
| Høyde med deksel [mm] | 600 mm |
| Høyde uten deksel [mm] | 595 mm |
| Isolasjonsmateriale | EPP Foam |
| Material Description | EvoFlat Water Heater A3StS TPC-M Circ. |
| Mixing circuit - control | Thermostat |
| Number of households [Max] | 2 |
| Number of households [Min] | 1 |
| Pakkebredde [mm] | 600 mm |
| Pakkedybde [mm] | 150 mm |
| Pakkehøyde [mm] | 600 mm |
| Product line | Subsystems |
| Produktgruppe | Flat Stations |
| Produkttype | EvoFlat WSA |
| Produsentens navn | Danfoss |
| Station size type | Type 3 |
| Tilførselstemperatur konstruksjon [°C] | 95 °C |
| Tilkoblingsretning | Bottom |
| Trykk nominelt primær [bar] | 10 bar |
| Trykk nominelt sekundær [bar] | 10 bar |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 18.514 Kilogram |
| Nettovekt | 17 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 82.11 Liter |
| EAN/UPC | 5702428551311 |