
EvoFlat TDV, Bottom, 55 kW, Brazed copper, Type 3
145G0352
EvoFlat TDv W3, Compact self-acting flat station for DHW with EPP cover, HEX copper type 3
145G0352
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Air vent | Yes |
| Application type | Instantaneous DHW |
| Beskrivelse | EvoFlat TDv W3, Compact self-acting flat station for DHW with EPP cover, HEX copper type 3 |
| Bredde med deksel [mm] | 310 mm |
| CE mark | No |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Connection direction secondary | Bottom |
| Contains batteries | No |
| DCW statisk trykk [bar] [Min.] | 1.5 bar |
| Dekkmateriale | EPP |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| DH-rørstørrelse | Ø18 |
| DH-tilkoblingsstørrelse | 3/4" |
| DH-tilkoblingstype | G int. Thread |
| DHW capacity [kW] [Max] | 55 kW |
| DHW-reguleringstype | Flow/thermostatic |
| DHW-rørstørrelse | Ø18 |
| DHW-styreenhet navn | TPC-M |
| DHW-tilkoblingsstørrelse | 3/4" |
| DHW-tilkoblingstype | G int. Thread |
| Differential pressure controller | Integrated |
| Dybde med deksel [mm] | 130 mm |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Heating system type | DHW only |
| HEX DHW brazed/gasketed material | Brazed copper |
| Høyde med deksel [mm] | 443 mm |
| In scope of WEEE | No |
| Material Description | EvoFlat TDV type 3 W EPP |
| Piping | Stainless steel |
| Product line | Subsystems |
| Produktgruppe | Flat Stations |
| Produkttype | EvoFlat TDV |
| Station size type | Type 3 |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Strainer | Primary |
| Summer bypass | Yes |
| Termisk ledeevne [W/mK] | 0.039 W/m-K |
| Tilførselstemperatur konstruksjon [°C] | 95 °C |
| Tilkoblingsretning | Bottom |
| Trykk nominelt primær [bar] | 10 bar |
| Trykk nominelt sekundær [bar] | 10 bar |
| UL mark | No |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 9.7 Kilogram |
| Nettovekt | 8.5 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 33.6 Liter |
| EAN/UPC | 5702424638672 |