
EvoFlat 4.0W, Bottom, 60 kW, Brazed copper, Type 4
183B3007
EvoFlat 4.0 W4, Light weight self-acting station for DHW, Durable composite body with EPP cover, DHW HEX copper type 4
183B3007
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Air vent | Yes |
| Application type | Instantaneous DHW |
| Beskrivelse | EvoFlat 4.0 W4, Light weight self-acting station for DHW, Durable composite body with EPP cover, DHW HEX copper type 4 |
| CE mark | No |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Connection direction secondary | Bottom |
| Contains batteries | No |
| DCW statisk trykk [bar] [Min.] | 1.5 bar |
| Dekkmateriale | EPP |
| Dekselalternativ | White-lacquered steel sheet |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| DH-rørstørrelse | Ø18 |
| DH-tilkoblingsstørrelse | 3/4" |
| DH-tilkoblingstype | G int. Thread |
| DHW capacity [kW] [Max] | 60 kW |
| DHW-reguleringstype | Flow/thermostatic |
| DHW-sirkulering | Optional |
| DHW-styreenhet navn | TPC-M |
| Differential pressure controller | Integrated |
| Dybde med deksel [mm] | 150 mm |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Heating system type | DHW only |
| HEX DHW brazed/gasketed material | Brazed copper |
| In scope of WEEE | No |
| Material Description | EvoFlat 4.0 W4 AT |
| Metering | Prepared for water and energy meter |
| Piping | PPS composite |
| Product line | Subsystems |
| Produktgruppe | Flat Stations |
| Produkttype | EvoFlat 4.0W |
| Station size type | Type 4 |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Strainer | Primary |
| Summer bypass | Yes |
| Termisk ledeevne [W/mK] | 0.039 W/m-K |
| Tilførselstemperatur konstruksjon [°C] | 95 °C |
| Tilkoblingsretning | Bottom |
| Trykk nominelt primær [bar] | 10 bar |
| Trykk nominelt sekundær [bar] | 10 bar |
| UL mark | No |
| Water hammer arrester | Optional |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 11.6 Kilogram |
| Nettovekt | 10.4 Kilogram |
| Volume | 78.736 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424600136 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |