
Akva Vita II, Bottom, Brazed copper, Type 1
145B2063
Akva Vita WSS Low Temp DHW XB37H-30 PM
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: Akva Vita II
145B2063
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Additional information | Direct HE with differential pressure controllerSafety functionThermostatic mixing circuit |
| Application type | Instantaneous DHW |
| Beskrivelse | Akva Vita WSS Low Temp DHW XB37H-30 PM |
| Bredde med deksel [mm] | 740 mm |
| Bredde uten deksel [mm] | 600 mm |
| CE mark | Yes |
| Contains batteries | No |
| DCW statisk trykk [bar] [Min.] | 2.0 bar |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| DH-rørstørrelse | Ø18 |
| DH-tilkoblingsstørrelse | 3/4" |
| DH-tilkoblingstype | G int. Thread |
| DHW capacity [kW] | 58 kW |
| DHW HEX type | XB37 |
| DHW-reguleringstype | Flow |
| DHW-rørstørrelse | Ø18 |
| DHW-sirkulering | Extra |
| DHW-styreenhet navn | PM |
| DHW-tilkoblingsstørrelse | 3/4" |
| DHW-tilkoblingstype | G int. Thread |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Dybde med deksel [mm] | 200 mm |
| Dybde uten deksel [mm] | 150 mm |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Godkjenning | CE |
| HEX DHW brazed/gasketed material | Brazed copper |
| In scope of WEEE | No |
| Material Description | Akva Vita Low Temp AT TD XB37H-30StS PM |
| Mixing circuit - control | Thermostat |
| Product line | Subsystems |
| Produktgruppe | Flat Stations |
| Produkttype | Akva Vita II |
| Station size type | Type 1 |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tilførselstemperatur konstruksjon [°C] | 95 °C |
| Tilkoblingsretning | Bottom |
| Trykk nominelt primær [bar] | 10 bar |
| Trykk nominelt sekundær [bar] | 10 bar |
| UL mark | No |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 20 Kilogram |
| Nettovekt | 19.5 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 75 Liter |
| EAN/UPC | 5702424653743 |