
Akva Therm 22 (Electronic), Type 3, DHW controller name: ECL 310 / A217
145G0366
Product Type: Akva Therm 22 (Electronic), Type 3, 16 bar, 110 °C, ECL 310 / A217, VM2 20, AMV 30
145G0366
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Application type | Instantaneous DHW |
| Beskrivelse | Akva Therm 22 M50 310/A217.3 EXPORT |
| Bredde med deksel [mm] | 670 mm |
| Bredde uten deksel [mm] | 628 mm |
| Capacity [kW] | 125.0 kW |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Circulation connection size | 3/4" |
| Circulation pipe size | Ø18 |
| Connection direction secondary | Bottom |
| Contains batteries | No |
| Dekkmateriale | White-lacquered steel sheet |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DH-rørstørrelse | Ø22 |
| DH-tilkoblingsstørrelse | 1" |
| DH-tilkoblingstype | External thread |
| DHW Actuator | AMV 30 |
| DHW capacity [kW] [Max] | 125 kW |
| DHW Control valve | VM2 20 |
| DHW control valve kvs value [m3/h] | 4.00 |
| DHW HEX type | XB37M-1 50 |
| DHW pump brand | Grundfos |
| DHW pump type | UPM3 Auto 15-70 130 |
| DHW-reguleringstype | Electronic |
| DHW-rørstørrelse | Ø22 |
| DHW-sirkulering | Yes |
| DHW-styreenhet navn | ECL 310 / A217 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| DHW-tilkoblingsstørrelse | 3/4" |
| DHW-tilkoblingstype | External thread |
| Dybde med deksel [mm] | 380 mm |
| Dybde uten deksel [mm] | 365 mm |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Forsyningsspenning [V] AC | 230 V |
| HEX DHW brazed/gasketed material | Brazed copper |
| Høyde med deksel [mm] | 675 mm |
| Høyde uten deksel [mm] | 675 mm |
| In scope of WEEE | No |
| Isolasjonsmateriale | EPDM |
| Material Description | Akva Therm 22 M50 310/A217.3 EXPORT |
| Material Description (Short Te | Akva Therm 22 (A217), Type 3 |
| Product line | Light Duty Stations |
| Produktgruppe | Small Stations |
| Produkttype | Akva Therm 22 (Electronic) |
| Station size type | Type 3 |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tilførselstemperatur konstruksjon [°C] | 110 °C |
| Tilkoblingsretning | Bottom |
| Tilkoblingstype sirkulasjon | External thread |
| Trykk nominelt primær [bar] | 16 bar |
| Trykk nominelt sekundær [bar] | 10 bar |
| UL mark | No |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 40 Kilogram |
| Nettovekt | 38 Kilogram |
| Volume | 149.243 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424692704 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |