
Akva Lux, Bottom, Brazed stainless steel, Type 1
145B3039
Akva Lux High Flow AT SXB37H-30StS PTC
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: Akva Lux
145B3039
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Additional information | Direct HE with differential pressure controllerSafety functionThermostatic mixing circuit |
| Application type | Instantaneous DHW |
| Beskrivelse | Akva Lux High Flow S XB37H-30 PTC |
| Bredde med deksel [mm] | 600 mm |
| Bredde uten deksel [mm] | 573 mm |
| CE mark | Yes |
| Contains batteries | No |
| DCW statisk trykk [bar] [Min.] | 2.0 bar |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| DH-tilkoblingsstørrelse | G3/4" |
| DH-tilkoblingstype | G int. Thread |
| DHW capacity [kW] | 78 kW |
| DHW HEX type | XB37 |
| DHW-reguleringstype | Flow/thermostatic |
| DHW-sirkulering | Extra |
| DHW-styreenhet navn | PTC |
| DHW-tilkoblingsstørrelse | G3/4" |
| DHW-tilkoblingstype | G int. Thread |
| Differential pressure controller | AVPL |
| Dybde med deksel [mm] | 200 mm |
| Dybde uten deksel [mm] | 150 mm |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Floor heating circuit - pump brand | Wilo |
| Godkjenning | CE |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Gulvvarmekrets - pumpetype | Wilo Yonos Para 15/6 |
| HEX DHW brazed/gasketed material | Brazed stainless steel |
| HEX varmloddingsmateriale | Stainless steel |
| Høyde med deksel [mm] | 740 mm |
| Høyde uten deksel [mm] | 616 mm |
| In scope of WEEE | No |
| Material Description | Akva Lux High Flow AT SXB37H-30StS PTC |
| Mixing circuit - control | Thermostatic valve |
| Number of households [Max] | 2 |
| Number of households [Min] | 1 |
| Pakkebredde [mm] | 580 mm |
| Pakkedybde [mm] | 150 mm |
| Pakkehøyde [mm] | 620 mm |
| Product line | Subsystems |
| Produktgruppe | Flat Stations |
| Produkttype | Akva Lux |
| Produsentens navn | Danfoss |
| Station size type | Type 1 |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tilførselstemperatur konstruksjon [°C] | 95 °C |
| Tilkoblingsretning | Bottom |
| Trykk nominelt primær [bar] | 10 bar |
| Trykk nominelt sekundær [bar] | 10 bar |
| UL mark | No |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 23 Kilogram |
| Nettovekt | 22.5 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 75 Liter |
| EAN/UPC | 5702424653804 |