
Akva Lux, Bottom, Brazed copper, Type 1
145B2064
Akva Lux High Flow AT TD XB37H-30StS PTC
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: Akva Lux
145B2064
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Additional information | DHWDirect HE with differential pressure controllerPipe insulationThermo-actuators TWA-A NCZone valve |
| Application type | Instantaneous DHW |
| Beskrivelse | Akva Lux High Flow TD XB37H-30StS PTC |
| Bredde med deksel [mm] | 600 mm |
| Bredde uten deksel [mm] | 616 mm |
| CE mark | Yes |
| Contains batteries | No |
| DCW statisk trykk [bar] [Min.] | 2.0 bar |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| DH-tilkoblingsstørrelse | G3/4" |
| DH-tilkoblingstype | G int. Thread |
| DHW capacity [kW] | 78 kW |
| DHW HEX type | XB37 |
| DHW-reguleringstype | Flow/thermostatic |
| DHW-sirkulering | Extra |
| DHW-styreenhet navn | PTC |
| DHW-tilkoblingsstørrelse | G3/4" |
| DHW-tilkoblingstype | G int. Thread |
| Differential pressure controller | AVPL |
| Dybde med deksel [mm] | 200 mm |
| Dybde uten deksel [mm] | 150 mm |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Godkjenning | CE |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Heat exchanger test pressure [bar] | 38 bar |
| HEX DHW brazed/gasketed material | Brazed copper |
| HEX varmloddingsmateriale | Copper |
| Høyde med deksel [mm] | 740 mm |
| Høyde uten deksel [mm] | 616 mm |
| In scope of WEEE | No |
| Material Description | Akva Lux High Flow AT TD XB37H-30StS PTC |
| Mixing circuit - control | Thermostat |
| Number of households [Max] | 2 |
| Number of households [Min] | 1 |
| Pakkebredde [mm] | 580 mm |
| Pakkedybde [mm] | 150 mm |
| Pakkehøyde [mm] | 620 mm |
| Product line | Subsystems |
| Produktgruppe | Flat Stations |
| Produkttype | Akva Lux |
| Station size type | Type 1 |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tilførselstemperatur konstruksjon [°C] | 95 °C |
| Tilkoblingsretning | Bottom |
| Trykk nominelt primær [bar] | 10 bar |
| Trykk nominelt sekundær [bar] | 10 bar |
| UL mark | No |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 20 Kilogram |
| Nettovekt | 19.5 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 75 Liter |
| EAN/UPC | 5702424653750 |