
Akva Lux II, Bottom, Brazed copper, Type 1
145B2060
Akva Lux FSS High Flow TD XB37H-30 PTC
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: Akva Lux
145B2060
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Additional information | DHWDirect HE with differential pressure controllerPipe insulationThermo-actuators TWA-A NCZone valve |
| Application type | Instantaneous DHW |
| Beskrivelse | Akva Lux FSS High Flow TD XB37H-30 PTC |
| CE mark | Yes |
| Contains batteries | No |
| DCW statisk trykk [bar] [Min.] | 2.0 bar |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| DH-rørstørrelse | Ø18 |
| DH-tilkoblingsstørrelse | G3/4" |
| DH-tilkoblingstype | G int. Thread |
| DHW capacity [kW] | 78 kW |
| DHW HEX type | XB37 |
| DHW-reguleringstype | Flow/thermostatic |
| DHW-rørstørrelse | Ø18 |
| DHW-sirkulering | Extra |
| DHW-styreenhet navn | PTC |
| DHW-tilkoblingsstørrelse | G3/4" |
| DHW-tilkoblingstype | G int. Thread |
| Differential pressure controller | AVPL |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Godkjenning | CE |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| HE-rørstørrelse | Ø18 |
| HE-tilkoblingsstørrelse | 3/4" |
| HE-tilkoblingstype | G int. Thread |
| HEX DHW brazed/gasketed material | Brazed copper |
| In scope of WEEE | No |
| Material Description | Akva Lux High Flow AT TD XB37H-30 PTC |
| Mixing circuit - control | Thermostat |
| Pakkebredde [mm] | 580 mm |
| Pakkedybde [mm] | 150 mm |
| Pakkehøyde [mm] | 620 mm |
| Product line | Subsystems |
| Produktgruppe | Flat Stations |
| Produkttype | Akva Lux II |
| Station size type | Type 1 |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tilførselstemperatur konstruksjon [°C] | 95 °C |
| Tilkoblingsretning | Bottom |
| Trykk nominelt primær [bar] | 10 bar |
| Trykk nominelt sekundær [bar] | 10 bar |
| UL mark | No |
| Varmereguleringstype | Differential pressure + zone valve |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 20 Kilogram |
| Nettovekt | 19.5 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 75 Liter |
| EAN/UPC | 5702424653712 |