
Akva Les II, Type 3, DHW controller name: PTC2+P
145G0055
Product Type: Akva Les II, Type 3, 16 bar, 110 °C, PTC2+P
145G0055
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Application type | Instantaneous DHW |
| Beskrivelse | Akva Les II Water heater H+60 AVE |
| Bredde med deksel [mm] | 310 mm |
| Bredde uten deksel [mm] | 306 mm |
| Capacity [kW] | 62.0 kW |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Connection direction secondary | Bottom |
| Contains batteries | No |
| DCW statisk trykk [bar] [Min.] | 2.0 bar |
| Dekkmateriale | White-lacquered steel sheet |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| DH-rørstørrelse | Ø18 |
| DH-tilkoblingsstørrelse | 3/4" |
| DH-tilkoblingstype | External thread |
| DHW capacity [kW] [Max] | 41 kW |
| DHW capacity [kW] [Min] | 22 kW |
| DHW control valve kvs value [m3/h] | 3.00 |
| DHW HEX type | XB06H+-1 60 |
| DHW-reguleringstype | Flow/thermostatic |
| DHW-rørstørrelse | Ø18 |
| DHW-sirkulering | Optional |
| DHW-styreenhet navn | PTC2+P |
| DHW-tilkoblingsstørrelse | 3/4" |
| DHW-tilkoblingstype | External thread |
| Differential pressure controller | Integrated in control valve |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Dybde med deksel [mm] | 210 mm |
| Dybde uten deksel [mm] | 190 mm |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| HEX DHW brazed/gasketed material | Brazed copper |
| Høyde med deksel [mm] | 463 mm |
| Høyde uten deksel [mm] | 463 mm |
| In scope of WEEE | No |
| Isolasjonsmateriale | Polypropylene |
| Material Description | Akva Les II Vandvarmer H+60 AVE ISO m/K |
| Material Description (Short Te | Akva Les II, Type 3 |
| Pakkebredde [mm] | 480 mm |
| Pakkedybde [mm] | 345 mm |
| Pakkehøyde [mm] | 210 mm |
| Product line | Light Duty Stations |
| Produktgruppe | Small Stations |
| Produkttype | Akva Les II |
| Station size type | Type 3 |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tilførselstemperatur konstruksjon [°C] | 110 °C |
| Tilkoblingsretning | Bottom |
| Trykk nominelt primær [bar] | 16 bar |
| Trykk nominelt sekundær [bar] | 10 bar |
| UL mark | No |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 9.5 Kilogram |
| Nettovekt | 9 Kilogram |
| Volume | 38.088 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162511558 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |