
Energimålere, SonoSelect 10, null: 1.5, Oppvarming, batteri, 2 x AA-celle
014U0097
Energy meter for residential applications
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: SonoSelect 10
014U0097
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| 1 Primary battery SUM weight Kg | 0.036 |
| 1 Primary battery weight Kg | 0.018 |
| 2 Secondary battery SUM weight Kg | 0.010 |
| 2 Secondary battery weight Kg | 0.010 |
| Approval authority | Force Certification |
| Approved meteorological range [°C] [Max] | 95 °C |
| Approved meteorological range [°C] [Min] | 5 °C |
| Batteriantall | 2 |
| Battery type or Name | AA Lithium (ER14505) |
| Beskrivelse | Energy meter for residential applications |
| Beskyttelsesklasse for kalkulator | IP65 |
| Bruksområde | Oppvarming |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Commissioning tool | SonoApp |
| Contains batteries | Yes |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Diameter på temperatursensor [mm] | 5.2 mm |
| Difference temperature limits (Accounting) [K] [Max] | 90.00 K |
| Difference temperature limits (Accounting) [K] [Min] | 3.00 K |
| Displaytype | LCD |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Energienhet | kWh (uten siffer etter komma) |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Grensesnittmodulport 1 | Radio OMS 868.95 MHz |
| Husfarge | RAL 9010 White |
| In scope of WEEE | Yes |
| Installasjon | Return |
| Integrert kommunikasjon | No integrated communication |
| Kabelisolasjonsmateriale | PUR |
| Kabellengde for temperatursensorer [m] | 1.5 m |
| Kabellengde mellom kalkulator og strømningssensor [m] | 1.5 m |
| Koblingsstørrelse | G 1 |
| Kvs-verdier [m³/h] | 3.87 m³/h |
| Lagringstemperatur [°C] [Maks.] | 60 °C |
| Lagringstemperatur [°C] [Min.] | -25 °C |
| Levetid for batteri [År] | 16.0 år |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Log storage duration [Month] | 24 md. |
| Log storage interval [Month] | 1 md. |
| Material Description | DN20R,qp1.5,130,H,EU,GJ,Radio+PI |
| Materiale i kontakt med medium | Brass sensor |
| Matespenningstype | batteri, 2 x AA-celle |
| Medier | Water quality with pH 7 to 9.5 |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 95 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 5 °C |
| Nominelt trykk [bar] | 25 bar |
| Nøyaktighetsstandard | Class 2 to EN1434 |
| Omgivelsesfuktighet [% RH] [Maks.] | 95 % RH |
| Omgivelsesklasse | E1 / M2 |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Min.] | 5 °C |
| Prinsipp for mengdemåling | Ultrasonisk |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | SonoSelect 10 |
| qc [m³/h] | 0.0030 m³/h |
| qi [m³/h] | 0.015 m³/h |
| qp [m³/h] | 1.5 m³/h |
| qs [m³/h] | 3.0 m³/h |
| qss [m³/h] | 3.30 m³/h |
| SCIP dossier nr. | c284e070-c802-4ced-837c-2aa2fcd3510f |
| SCIP dossier produktnavn | Ultrasonic Pathfinder |
| Secondary battery Number of batteries | 1 |
| Secondary battery Type or name | 0,5 AA Lithium |
| Secondary battery Voltage | 3.6 V |
| Secondary battery Weight per battery | 10 g |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperature limits (accounting) [°C] [Max] | 105 °C |
| Temperature limits (accounting) [°C] [Min] | 0 °C |
| Temperatursensortype | Pt 1000 |
| Tilkoblingstyper | Gjenger |
| Weight per battery | 18 g |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 1.005 Kilogram |
| Nettovekt | 0.8 Kilogram |
| Volume | 3.136 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425128479 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |