
Energimålere, SonoSafe 10, 32 mm, null: 6, Oppvarming, Batteri 1 A-celle
014U0319
Energy meter for residential applications
014U0319
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| 1 Primary battery SUM weight Kg | 0.019 |
| 1 Primary battery weight Kg | 0.019 |
| Approved meteorological range [°C] [Max] | 95 °C |
| Approved meteorological range [°C] [Min] | 5 °C |
| Batteriantall | 1 |
| Battery type or Name | AA Lithium (ER14505) |
| Beskrivelse | Energy meter for residential applications |
| Beskyttelsesklasse for kalkulator | IP65 |
| Bruksområde | Oppvarming |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Commissioning tool | SonoApp |
| Contains batteries | Yes |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Diameter [mm] | 32 mm |
| Diameter på temperatursensor [mm] | 5.2 mm |
| Difference temperature limits (Accounting) [K] [Max] | 90.00 K |
| Difference temperature limits (Accounting) [K] [Min] | 3.00 K |
| Displaytype | LCD |
| Dynamic range | 1:100 |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Energienhet | kWh (uten siffer etter komma) |
| EPD available | Yes |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Grensesnittmodulport 1 | No interface module |
| Husfarge | RAL 9010 White |
| In scope of WEEE | Yes |
| Installasjon | Return |
| Integrert kommunikasjon | M-Bus |
| Kabelisolasjonsmateriale | PVC halogen free |
| Kabellengde for temperatursensorer [m] | 1.5 m |
| Kabellengde mellom kalkulator og strømningssensor [m] | 0.5 m |
| Koblingsstørrelse | G 1 1/2 |
| Kvs-verdier [m³/h] | 12.79 m³/h |
| Lagringstemperatur [°C] [Maks.] | 60 °C |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Lagringstemperatur [°C] [Min.] | -25 °C |
| Levetid for batteri [År] | 16.0 år |
| Log storage duration [Month] | 24 md. |
| Log storage interval [Month] | 1 md. |
| Material Description | DN32R,qp6.0,260,Mbus,L,CN,kWh |
| Materiale i kontakt med medium | Brass sensor |
| Matespenningstype | Batteri 1 A-celle |
| Medier | Varmesystem ifølge VDI 2035 |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 95 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 5 °C |
| Nominelt trykk [bar] | 16 bar |
| Nøyaktighetsstandard | Class 2 to EN1434 |
| Omgivelsesfuktighet [% RH] [Maks.] | 95 % RH |
| Omgivelsesklasse | E1 / M2 |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Min.] | 5 °C |
| Prinsipp for mengdemåling | Ultrasonisk |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | SonoSafe 10 |
| qc [m³/h] | 0.0120 m³/h |
| qi [m³/h] | 0.060 m³/h |
| qp [m³/h] | 6.0 m³/h |
| qs [m³/h] | 12.0 m³/h |
| qss [m³/h] | 12.30 m³/h |
| SCIP dossier nr. | c284e070-c802-4ced-837c-2aa2fcd3510f |
| SCIP dossier produktnavn | Ultrasonic Pathfinder |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperature sensor approved temperature [°C] [Max] | 105 °C |
| Temperature sensor approved temperature [°C] [Min] | 0 °C |
| Temperatursensortype | Pt 1000 |
| Tilkoblingstyper | Gjenger |
| Weight per battery | 18 g |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 2.4 Kilogram |
| Nettovekt | 1.6 Kilogram |
| Volume | 6.598 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425167515 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |