
Energimålere, SonoMeter 40, 80 mm, null: 40, Oppvarming, batteri, 2 x AA-celle
187F2049
Energy meter for commercial applications
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: SonoMeter 40
187F2049
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| 1 Primary battery SUM weight Kg | 0.038 |
| 1 Primary battery weight Kg | 0.019 |
| Approval authority | MID |
| Approved meteorological range [°C] [Max] | 180 °C |
| Approved meteorological range [°C] [Min] | 0 °C |
| Batteriantall | 2 |
| Battery type or Name | AA Lithium (ER14505) |
| Beskrivelse | Energy meter for commercial applications |
| Bruksområde | Oppvarming |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | Yes |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Diameter [mm] | 80 mm |
| Diameter på temperatursensor [mm] | 5.2 mm |
| Displaytype | LCD |
| Dynamic range | 1:100 |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Energienhet | MWh |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Godkjenningstype | Type approved and 1st time verified |
| Grensesnittmodulport 1 | No interface module |
| In scope of WEEE | Yes |
| Installasjon | Forsyning |
| Integrert kommunikasjon | Radio 868 MHz OMS |
| Kabelisolasjonsmateriale | Halogenfri |
| Kabellengde for temperatursensorer [m] | 5.0 m |
| Kabellengde mellom kalkulator og strømningssensor [m] | 5.0 m |
| Koblingsstørrelse | DN 80 |
| Kvs-verdier [m³/h] | 94.28 m³/h |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Lagringstemperatur [°C] [Maks.] | 35 °C |
| Lagringstemperatur [°C] [Min.] | -25 °C |
| Levetid for batteri [År] | 15.0 år |
| Log storage duration [Month] | 36 md. |
| Material Description | SONO40 DN80 qp40 300 S HE 3.6V MBus+OMS |
| Matespenningstype | batteri, 2 x AA-celle |
| Medier | Water quality with pH 7 to 9.5 |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 130 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 0 °C |
| Nominelt trykk [bar] | 25 bar |
| Nøyaktighetsstandard | Class 2 to EN1434 |
| Omgivelsesfuktighet [% RH] [Maks.] | 93 % RH |
| Omgivelsesklasse | E2/M1 |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Min.] | 5 °C |
| Prinsipp for mengdemåling | Ultrasonisk |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | SonoMeter 40 |
| qc [m³/h] | 0.0800 m³/h |
| qi [m³/h] | 0.400 m³/h |
| qp [m³/h] | 40.0 m³/h |
| qs [m³/h] | 80.0 m³/h |
| SCIP dossier nr. | 0bb8fe81-b381-4f95-92a5-d3d7e2e54c00 |
| SCIP dossier produktnavn | Sono40 |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatursensortype | Pt 500 |
| Tilkoblingstyper | Flens |
| Weight per battery | 19 g |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 12.452 Kilogram |
| Nettovekt | 12.452 Kilogram |
| Volume | 28.25 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424605797 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |