
SonoMeter 31
187F3364
SONO31 DN50 qp15 270fl R HE 230V M-Bus
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: Energimålere
187F3364
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Approval authority | MID |
| Approved meteorological range [°C] [Max] | 130 °C |
| Approved meteorological range [°C] [Min] | 5 °C |
| Bruksområde | Oppvarming |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diameter [mm] | 50 mm |
| Diameter på temperatursensor [mm] | 5.2 mm |
| Displaytype | LCD |
| Dynamic range | 1:100 |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Energienhet | MWh |
| Forsyningsspenning [V] AC | 230 V |
| Grensesnittmodulport 1 | M-bus modul |
| In scope of WEEE | Yes |
| Installasjon | Return |
| Integrert kommunikasjon | 2 pulse input |
| IP-beskyttelsesklasse | IP65 |
| Kabellengde mellom kalkulator og strømningssensor [m] | 3.0 m |
| Lengde [mm] | 270 mm |
| Lengde på temperatursensor [mm] | 2 mm |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Levetid for batteri [År] | 10 år |
| Log storage duration [Month] | 36 md. |
| Material Description | SONO31 DN50 qp15 270fl R HE 230V M-Bus |
| Matespenningstype | hovedledning |
| Medier | Water quality with pH 7 to 9.5 |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 130 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 5 °C |
| Nominelt trykk [bar] | 16 bar |
| Nøyaktighetsstandard | Class 2 to EN1434 |
| Omgivelsesfuktighet [% RH] [Maks.] | 93 % RH |
| Omgivelsesklasse | E2/M1 |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Min.] | 5 °C |
| Prinsipp for mengdemåling | Ultrasonisk |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | SonoMeter 31 |
| qp [m³/h] | 15.0 m³/h |
| Temperatursensortype | Pt 500 |
| Tilkoblingstyper | Flens |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 7.6 Kilogram |
| Nettovekt | 7 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 28.3 Liter |
| EAN/UPC | 5702428002363 |