
SonoMeter 31
187F3326
SONO31 HE DN80 qp40 350 PN25 Supply
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: Energimålere
187F3326
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Approval authority | MID |
| Approved meteorological range [°C] [Max] | 130 °C |
| Approved meteorological range [°C] [Min] | 5 °C |
| Bruksområde | Oppvarming |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Diameter [mm] | 80 mm |
| Diameter på temperatursensor [mm] | 5.2 mm |
| Displaytype | LCD |
| Dynamic range | 1:100 |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Energienhet | MWh |
| Grensesnittmodulport 1 | Nei (standard) |
| In scope of WEEE | Yes |
| Installasjon | Forsyning |
| Integrert kommunikasjon | 2 pulse input |
| IP-beskyttelsesklasse | IP65 |
| Kabellengde for temperatursensorer [m] | 3.0 m |
| Kabellengde mellom kalkulator og strømningssensor [m] | 3.0 m |
| Kvs-verdier [m³/h] | 94.28 m³/h |
| Lengde [mm] | 350.0 mm |
| Levetid for batteri [År] | 10.0 år |
| Log storage duration [Month] | 36 md. |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Material Description | SONO31 HE DN80 qp40 350 PN25 Supply |
| Matespenningstype | batteri D-celle |
| Medie midlertidig overbelastningstemperatur [°C] | 150 °C |
| Medier | Water quality with pH 7 to 9.5 |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 130 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 5 °C |
| Nominelt trykk [bar] | 25 bar |
| Nøyaktighetsstandard | Class 2 to EN1434 |
| Omgivelsesfuktighet [% RH] [Maks.] | 93 % RH |
| Omgivelsesklasse | E2/M1 |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Min.] | 5 °C |
| Prinsipp for mengdemåling | Ultrasonisk |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | SonoMeter 31 |
| qi [m³/h] | 0.400 m³/h |
| qp [m³/h] | 40.0 m³/h |
| qs [m³/h] | 80.0 m³/h |
| Temperatursensortype | Pt 500 |
| Tilkoblingstyper | Flens |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 16.604 Kilogram |
| Nettovekt | 15.5 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 35.64 Liter |
| EAN/UPC | 5702428970792 |