
Energimålere, SonoMeter 30, 65 mm, null: 25, Oppvarming og kjøling, hovedledning, RS485 ModBus
187F7051
Energy meter for commercial applications
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: SonoMeter 30
187F7051
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Energy meter for commercial applications |
| Bruksområde | Oppvarming og kjøling |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Diameter [mm] | 65 mm |
| Diameter på temperatursensor [mm] | 6.0 mm |
| Dynamic range | 1:100 |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Forsyningsspenning [V] AC | 230 V |
| Grensesnittmodulport 1 | RS485 ModBus |
| In scope of WEEE | Yes |
| Installasjon | Forsyning |
| Integrert kommunikasjon | 2 Pulse inputs/outputs |
| Kabellengde for temperatursensorer [m] | 10.0 m |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Lengde [mm] | 300 mm |
| Material Description | SONO30 DN65 qp25 300 fl S HC 230V RS-485 |
| Matespenningstype | hovedledning |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 130 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 5 °C |
| Nominelt trykk [bar] | 25 bar |
| Nøyaktighetsstandard | Class 2 to EN1434 |
| Prinsipp for mengdemåling | Ultrasonisk |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | SonoMeter 30 |
| qp [m³/h] | 25.0 m³/h |
| qp [m³/h] [Min] | 25.0 m³/h |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Temperatursensortype | Pt 500 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 11.679 Kilogram |
| Nettovekt | 9.704 Kilogram |
| Volume | 28.25 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424501198 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |