
Energimålere, SonoMeter 30, null: 2.5, batteri, 2 x AA-celle
187F3942
Energy meter for commercial applications
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: SonoMeter 30
Anbefalt utskifting: 187F2032
187F3942
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| 1 Primary battery SUM weight Kg | 0.038 |
| 1 Primary battery weight Kg | 0.019 |
| Batteriantall | 2 |
| Battery type or Name | AA Lithium (ER14505) |
| Beskrivelse | Energy meter for commercial applications |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | Yes |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Grensesnittmodulport 1 | No interface module |
| In scope of WEEE | Yes |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Material Description | SONO30 DN20 qp2.5 130 R HE 3.6V OMS |
| Matespenningstype | batteri, 2 x AA-celle |
| Product line | 08 |
| Produktetikett | Yes |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | SonoMeter 30 |
| qp [m³/h] | 2.5 m³/h |
| SCIP dossier nr. | 28811da4-4b68-41cb-9044-7fb3cff15420 |
| SCIP dossier produktnavn | Sonometer 30 HE |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Weight per battery | 19 g |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.959 Kilogram |
| Nettovekt | 0.78 Kilogram |
| Volume | 2.94 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428667432 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |