
Energimålere, SonoMeter 30, null: 25, Oppvarming og kjøling, batteri, 2 x AA-celle, M-bus modul
187F3677
Energy meter for commercial applications
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: SonoMeter 30
Anbefalt utskifting: 187F2620
187F3677
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| 1 Primary battery SUM weight Kg | 0.038 |
| 1 Primary battery weight Kg | 0.019 |
| Approval authority | MID |
| Approved meteorological range [°C] [Max] | 130 °C |
| Approved meteorological range [°C] [Min] | 5 °C |
| Batteriantall | 2 |
| Battery type or Name | AA Lithium (ER14505) |
| Beskrivelse | Energy meter for commercial applications |
| Bruksområde | Oppvarming og kjøling |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | Yes |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Diameter på temperatursensor [mm] | 5.2 mm |
| Displaytype | LCD |
| Dynamic range | 1:100 |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Energienhet | MWh |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Grensesnittmodulport 1 | M-bus modul |
| In scope of WEEE | Yes |
| Installasjon | Return |
| Integrert kommunikasjon | 2 Pulse inputs/outputs |
| Kabellengde for temperatursensorer [m] | 3.0 m |
| Kabellengde mellom kalkulator og strømningssensor [m] | 2.5 m |
| Kvs-verdier [m³/h] | 55.90 m³/h |
| Levetid for batteri [År] | 11.0 år |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Log storage duration [Month] | 36 md. |
| Material Description | SONO30 DN65 qp25 300 fl R HC 3.6V M-Bus |
| Matespenningstype | batteri, 2 x AA-celle |
| Medie midlertidig overbelastningstemperatur [°C] | 150 °C |
| Medier | Water quality with pH 7 to 9.5 |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 130 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 5 °C |
| Nominelt trykk [bar] | 25 bar |
| Nøyaktighetsstandard | Class 2 to EN1434 |
| Omgivelsesfuktighet [% RH] [Maks.] | 93 % RH |
| Omgivelsesklasse | E2/M1 |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Min.] | 5 °C |
| Prinsipp for mengdemåling | Ultrasonisk |
| Product line | 08 |
| Produktetikett | Yes |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | SonoMeter 30 |
| qp [m³/h] | 25.0 m³/h |
| qp [m³/h] [Max] | 50.0 m³/h |
| SCIP dossier nr. | 28811da4-4b68-41cb-9044-7fb3cff15420 |
| SCIP dossier produktnavn | Sonometer 30 HE |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatursensortype | Pt 500 |
| Tilkoblingstyper | Flens |
| Weight per battery | 19 g |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 10.36 Kilogram |
| Nettovekt | 9.21 Kilogram |
| Volume | 13.792 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428536271 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |