
Energimålere, SonoMeter 30, 25 mm, null: 3.5, Oppvarming og kjøling, batteri, 2 x AA-celle, M-bus modul
187F3619
Energy meter for commercial applications
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: SonoMeter 30
Anbefalt utskifting: 187F2610
187F3619
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Energy meter for commercial applications |
| Bruksområde | Oppvarming og kjøling |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Diameter [mm] | 25 mm |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Grensesnittmodulport 1 | M-bus modul |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| In scope of WEEE | Yes |
| Material Description | SONO30 DN25 qp3.5 260 R HC 3.6V M-Bus |
| Matespenningstype | batteri, 2 x AA-celle |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | SonoMeter 30 |
| qp [m³/h] | 3.5 m³/h |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 3.6 Kilogram |
| Nettovekt | 3.18 Kilogram |
| Volume | 7.93 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428519724 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |