
Energimålere, SonoMeter 30, 20 mm, null: 1.5, Oppvarming, batteri, 2 x AA-celle, M-bus modul
187F3609
Energy meter for commercial applications
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: SonoMeter 30
Anbefalt utskifting: 187F2004
187F3609
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Energy meter for commercial applications |
| Bruksområde | Oppvarming |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Diameter [mm] | 20 mm |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Grensesnittmodulport 1 | M-bus modul |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| In scope of WEEE | Yes |
| Material Description | SONO30 DN20 qp1.5 130 R HE 3.6V M-Bus |
| Matespenningstype | batteri, 2 x AA-celle |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | SonoMeter 30 |
| qp [m³/h] | 1.5 m³/h |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.92 Kilogram |
| Nettovekt | 0.78 Kilogram |
| Volume | 3.174 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428519601 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |