
Energimålere, SonoMeter 30, 15 mm, null: 1.5, Oppvarming, hovedledning, M-bus modul
187F3173
Energy meter for commercial applications
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: SonoMeter 30
Anbefalt utskifting: 187F2078
187F3173
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| 1 Primary battery SUM weight Kg | 0.038 |
| 1 Primary battery weight Kg | 0.019 |
| Approval authority | MID |
| Approved meteorological range [°C] [Max] | 130 °C |
| Approved meteorological range [°C] [Min] | 5 °C |
| Batteriantall | 2 |
| Battery type or Name | AA cells Lithium thionyl chloride |
| Beskrivelse | Energy meter for commercial applications |
| Bruksområde | Oppvarming |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | Yes |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Diameter [mm] | 15 mm |
| Displaytype | LCD |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Godkjenningstype | Type approved and 1st time verified |
| Grensesnittmodulport 1 | M-bus modul |
| In scope of WEEE | Yes |
| Integrert kommunikasjon | 2 Pulse inputs/outputs |
| IP-beskyttelsesklasse | IP65 |
| Kabelisolasjonsmateriale | Halogenfri |
| Levetid for batteri [År] | 11 år |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Log storage duration [Month] | 36 md. |
| Material Description | SONO30 DN15 qp1.5 110 R HE 230V M-Bus |
| Matespenningstype | hovedledning |
| Medie midlertidig overbelastningstemperatur [°C] | 150 °C |
| Medier | Varmesystem ifølge VDI 2035 |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 130 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 5 °C |
| Nøyaktighetsstandard | Class 2 to EN1434 |
| Omgivelsesfuktighet [% RH] [Maks.] | 93 % RH |
| Omgivelsesklasse | E2/M1 |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Min.] | 5 °C |
| Prinsipp for mengdemåling | Ultrasonisk |
| Product line | 08 |
| Produktetikett | Yes |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | SonoMeter 30 |
| qp [m³/h] | 1.5 m³/h |
| SCIP dossier nr. | 28811da4-4b68-41cb-9044-7fb3cff15420 |
| SCIP dossier produktnavn | Sonometer 30 HE |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatursensortype | Pt 500 |
| Weight per battery | 19 g |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.95 Kilogram |
| Nettovekt | 0.8 Kilogram |
| Volume | 4.037 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428986076 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |