
Energimålere, SONOMETER™ 1100, 40 mm, null: 10, Oppvarming og kjøling
187F8110
SONO1100 DN40 qp10 300 S HC 3.6V M-Bus
187F8110
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruksområde | Oppvarming og kjøling |
| China RoHS compliance | Yes |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Diameter [mm] | 40 mm |
| Diameter på temperatursensor [mm] | 5.2 mm |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Kabellengde for temperatursensorer [m] | 1.5 m |
| Lagringstemperatur [°C] [Maks.] | 60 °C |
| Lagringstemperatur [°C] [Min.] | -25 °C |
| Material Description | SONO1100 DN40 qp10 300 S HC 3.6V M-Bus |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Matespenningstype | Battery AA-cell |
| Montering av temperatursensor | Direkte |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | SONOMETER™ 1100 |
| qp [m³/h] | 10.0 m³/h |
| Strømningsmengde [m3/t] | 10.00 m³/h |
| Strømningsmengde [m3/t] [Maks.] | 20.00 m³/h |
| Strømningsmengde [m3/t] [Min.] | 0.10 m³/h |
| Temperatursensortype | Pt 500 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 7.3 Kilogram |
| Nettovekt | 7 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 0.186 Hectoliter |
| EAN/UPC | 5715162503089 |