
Energimålere, SONOMETER™ 1100, 65 mm, null: 25, Oppvarming
187F8104
SONO1100 DN65 qp25 300 S HE 3.6V M-Bus
187F8104
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruksområde | Oppvarming |
| China RoHS compliance | Yes |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Diameter [mm] | 65 mm |
| Diameter på temperatursensor [mm] | 6.0 mm |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Kabellengde for temperatursensorer [m] | 5.0 m |
| Lagringstemperatur [°C] [Maks.] | 60 °C |
| Lagringstemperatur [°C] [Min.] | -25 °C |
| Material Description | SONO1100 DN65 qp25 300 S HE 3.6V M-Bus |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Matespenningstype | Battery AA-cell |
| Montering av temperatursensor | Lomme |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | SONOMETER™ 1100 |
| qp [m³/h] | 25.0 m³/h |
| Strømningsmengde [m3/t] | 25.00 m³/h |
| Strømningsmengde [m3/t] [Maks.] | 50.00 m³/h |
| Strømningsmengde [m3/t] [Min.] | 0.25 m³/h |
| Temperatursensortype | Pt 500 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 10.3 Kilogram |
| Nettovekt | 9.6 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 0.186 Hectoliter |
| EAN/UPC | 5715162503027 |