
Energimålere, Infocal 9, 400 mm - 500 mm, null: 950 - 2950, Oppvarming og kjøling, hovedledningsenhet, RS485 ModBus
187F9056
Energy calculator
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: Infocal 9
187F9056
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Energy calculator |
| Bruksområde | Oppvarming og kjøling |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diameter [mm] [Maks.] | 500 mm |
| Diameter [mm] [Min] | 400 mm |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Forsyningsspenning [V] AC | 230 V |
| Grensesnittmodulport 1 | RS485 ModBus |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| In scope of WEEE | Yes |
| Integrert kommunikasjon | 2 pulse input |
| Material Description | INF9 HC DN400-500 qp950-2950 S 230V RS 4 |
| Matespenningstype | hovedledningsenhet |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Infocal 9 |
| qp [m³/h] [Max] | 2950.0 m³/h |
| qp [m³/h] [Min] | 950.0 m³/h |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 1.3 Kilogram |
| Nettovekt | 1.1 Kilogram |
| Volume | 3.378 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424501235 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |