
Energimålere, Infocal 9, 40 mm - 100 mm, null: 10 - 60, Oppvarming og kjøling
187F9054
Energy calculator
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: Infocal 9
187F9054
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Energy calculator |
| Bruksområde | Oppvarming og kjøling |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Diameter [mm] [Maks.] | 100 mm |
| Diameter [mm] [Min] | 40 mm |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| In scope of WEEE | Yes |
| Material Description | INF9 DN40-100 qp10-60 S 3.6V M-Bus |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Infocal 9 |
| qp [m³/h] [Max] | 60.0 m³/h |
| qp [m³/h] [Min] | 10.0 m³/h |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 1.3 Kilogram |
| Nettovekt | 1.1 Kilogram |
| Volume | 3.4 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424067120 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |