
Energimålere, Infocal 9, 50 mm, null: 25, Oppvarming og kjøling, hovedledningsenhet
187F9052
Energy calculator
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: Infocal 9
187F9052
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Energy calculator |
| Bruksområde | Oppvarming og kjøling |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Diameter [mm] | 50 mm |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Forsyningsspenning [V] AC | 230 V |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| In scope of WEEE | Yes |
| Material Description | INF9 DN50 qp25 300fl R 230V M-Bus |
| Matespenningstype | hovedledningsenhet |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Infocal 9 |
| qp [m³/h] | 25.0 m³/h |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 1.3 Kilogram |
| Nettovekt | 1.1 Kilogram |
| Volume | 3.4 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424067106 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |