
Energimålere, Infocal 9, 600 mm - 1200 mm, null: 2150 - 9000
187F9042
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: Infocal 9
187F9042
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| China RoHS compliance | Out of scope |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diameter [mm] [Maks.] | 1200 mm |
| Diameter [mm] [Min] | 600 mm |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| In scope of WEEE | Yes |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Material Description | INF9 DN600-1200 qp2150-9000 R 3.6V M-Bus |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Infocal 9 |
| qp [m³/h] [Max] | 9000.0 m³/h |
| qp [m³/h] [Min] | 2150.0 m³/h |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 1.809 Kilogram |
| Nettovekt | 1.1 Kilogram |
| Volume | 20.621 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428673389 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |