
Energimålere, Infocal 9, 600 mm - 1200 mm, null: 2150 - 9000, batteri D-celle, M-bus modul
187F9035
Energy calculator
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: Infocal 9
187F9035
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Energy calculator |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Diameter [mm] [Maks.] | 1200 mm |
| Diameter [mm] [Min] | 600 mm |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Grensesnittmodulport 1 | M-bus modul |
| In scope of WEEE | Yes |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Material Description | INF9 DN600-1200 qp2150-9000 S 3.6V M-Bus |
| Matespenningstype | batteri D-celle |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Infocal 9 |
| qp [m³/h] [Max] | 9000.0 m³/h |
| qp [m³/h] [Min] | 2150.0 m³/h |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 1.3 Kilogram |
| Nettovekt | 1.1 Kilogram |
| Volume | 3.4 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428657839 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |