
Energimålere, Infocal 9, 100 mm - 150 mm, null: 60 - 150, batteri D-celle, M-bus modul
187F9032
Energy calculator
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: Infocal 9
187F9032
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Energy calculator |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Diameter [mm] [Maks.] | 150 mm |
| Diameter [mm] [Min] | 100 mm |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Grensesnittmodulport 1 | M-bus modul |
| In scope of WEEE | Yes |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Material Description | INF9 DN100-150 qp60-150 S 3.6V M-Bus |
| Matespenningstype | batteri D-celle |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Infocal 9 |
| qp [m³/h] [Max] | 150.0 m³/h |
| qp [m³/h] [Min] | 60.0 m³/h |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 1.3 Kilogram |
| Nettovekt | 1.1 Kilogram |
| Volume | 3.38 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428648455 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |