
Energimålere, Infocal 9, 200 mm - 350 mm, null: 250 - 1500, Oppvarming og kjøling, hovedledningsenhet, M-bus modul
187F9031
Energy calculator
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: Infocal 9
Anbefalt utskifting: 187F8306
187F9031
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Energy calculator |
| Bruksområde | Oppvarming og kjøling |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diameter [mm] [Maks.] | 350 mm |
| Diameter [mm] [Min] | 200 mm |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Forsyningsspenning [V] AC | 230 V |
| Grensesnittmodulport 1 | M-bus modul |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| In scope of WEEE | Yes |
| Material Description | INF9 DN200-350 qp250-1500 R 230V M-Bus |
| Matespenningstype | hovedledningsenhet |
| Product line | 08 |
| Produktetikett | Yes |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Infocal 9 |
| qp [m³/h] [Max] | 1500.0 m³/h |
| qp [m³/h] [Min] | 250.0 m³/h |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.623 Kilogram |
| Nettovekt | 0.623 Kilogram |
| Volume | 2.3 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428548861 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |