
Energimålere, Infocal 9, 100 mm - 150 mm, null: 60 - 300, Oppvarming og kjøling, batteri D-celle, M-bus modul
187F9029
Energy calculator
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: Infocal 9
187F9029
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| 1 Primary battery SUM weight Kg | 0.050 |
| 1 Primary battery weight Kg | 0.050 |
| Approval authority | MID |
| Approved meteorological range [°C] [Max] | 160 °C |
| Approved meteorological range [°C] [Min] | 0 °C |
| Batteriantall | 1 |
| Battery type or Name | D Lithium |
| Beskrivelse | Energy calculator |
| Bruksområde | Oppvarming og kjøling |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | Yes |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Diameter [mm] [Maks.] | 150 mm |
| Diameter [mm] [Min] | 100 mm |
| Displaytype | LCD |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Energienhet | MWh |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| For flow meter | SONO3500 CT |
| Grensesnittmodulport 1 | M-bus modul |
| In scope of WEEE | Yes |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Installasjon | Return |
| Integrert kommunikasjon | 2 pulse input |
| IP-beskyttelsesklasse | IP65 |
| Kabellengde for temperatursensorer [m] | 5.0 m |
| Levetid for batteri [År] | 12 år |
| Material Description | INF9 DN100-150 qp60-300 R 3.6V M-Bus |
| Matespenningstype | batteri D-celle |
| Nøyaktighetsstandard | Class 2 to EN1434 |
| Omgivelsesfuktighet [% RH] [Maks.] | 93 % RH |
| Omgivelsesklasse | E2/M1 |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Min.] | 5 °C |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Infocal 9 |
| Pulsverdivolum [l/puls] | 2.5 l/pulse |
| qp [m³/h] [Max] | 300.0 m³/h |
| qp [m³/h] [Min] | 60.0 m³/h |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Temperatursensortype | Pt 500 |
| Weight per battery | 50 g |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.951 Kilogram |
| Nettovekt | 1.1 Kilogram |
| Volume | 3.604 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428540568 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |