
Energimålere, Infocal 9, 600 mm - 1200 mm, null: 2150 - 9000, batteri D-celle, M-bus modul
187F9023
Energy calculator
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: Infocal 9
187F9023
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Approval authority | MID |
| Beskrivelse | Energy calculator |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Diameter [mm] [Maks.] | 1200 mm |
| Diameter [mm] [Min] | 600 mm |
| Diameter på temperatursensor [mm] | 5.2 mm |
| Displaytype | LCD |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Energienhet | MWh |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| For flow meter | SONO3500 CT |
| Grensesnittmodulport 1 | M-bus modul |
| In scope of WEEE | Yes |
| Installasjon | Return |
| Integrert kommunikasjon | 2 pulse input |
| IP-beskyttelsesklasse | IP65 |
| Lengde på temperatursensor [mm] | 10 mm |
| Levetid for batteri [År] | 12 år |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Log storage duration [Month] | 36 md. |
| Material Description | INF9 DN600-1200 qp2150-9000 R 3.6V M-Bus |
| Matespenningstype | batteri D-celle |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 160 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 0 °C |
| Nøyaktighetsstandard | Class 2 to EN1434 |
| Omgivelsesfuktighet [% RH] [Maks.] | 93 % RH |
| Omgivelsesklasse | E2/M1 |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Min.] | 5 °C |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Infocal 9 |
| Pulsverdivolum [l/puls] | 100.0 l/pulse |
| qp [m³/h] [Max] | 9000.0 m³/h |
| qp [m³/h] [Min] | 2150.0 m³/h |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Temperatursensortype | Pt 500 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 1.3 Kilogram |
| Nettovekt | 1.2 Kilogram |
| Volume | 3.4 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428996273 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |