
Energimålere, Infocal 9, 200 mm - 350 mm, null: 250 - 750, Oppvarming og kjøling, batteri D-celle, M-bus modul
187F9017
Energy calculator
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: Infocal 9
187F9017
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Approval authority | MID |
| Beskrivelse | Energy calculator |
| Bruksområde | Oppvarming og kjøling |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Diameter [mm] [Maks.] | 350 mm |
| Diameter [mm] [Min] | 200 mm |
| Diameter på temperatursensor [mm] | 5.2 mm |
| Displaytype | LCD |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Energienhet | MWh |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| For flow meter | SONO3500 CT |
| Grensesnittmodulport 1 | M-bus modul |
| In scope of WEEE | Yes |
| Installasjon | Forsyning |
| Integrert kommunikasjon | 2 pulse input |
| IP-beskyttelsesklasse | IP65 |
| Lengde på temperatursensor [mm] | 10 mm |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Levetid for batteri [År] | 12 år |
| Log storage duration [Month] | 36 md. |
| Material Description | INF9 DN200-350 qp250-750 S 3.6V M-Bus |
| Matespenningstype | batteri D-celle |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 160 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 0 °C |
| Nøyaktighetsstandard | Class 2 to EN1434 |
| Omgivelsesfuktighet [% RH] [Maks.] | 93 % RH |
| Omgivelsesklasse | E2/M1 |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Min.] | 5 °C |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Infocal 9 |
| Pulsverdivolum [l/puls] | 10.0 l/pulse |
| qp [m³/h] [Max] | 750.0 m³/h |
| qp [m³/h] [Min] | 250.0 m³/h |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Temperatursensortype | Pt 500 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 1.388 Kilogram |
| Nettovekt | 1.2 Kilogram |
| Volume | 3.798 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428996211 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |