
Energimålere, Infocal 9, 100 mm - 150 mm, null: 60 - 300, Oppvarming og kjøling, hovedledningsenhet, M-bus modul
187F9011
Energy calculator
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: Infocal 9
187F9011
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Approval authority | MID |
| Beskrivelse | Energy calculator |
| Bruksområde | Oppvarming og kjøling |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diameter [mm] [Maks.] | 150 mm |
| Diameter [mm] [Min] | 100 mm |
| Diameter på temperatursensor [mm] | 5.2 mm |
| Displaytype | LCD |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Energienhet | MWh |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| For flow meter | SONO3500 CT |
| Forsyningsspenning [V] AC | 230 V |
| Grensesnittmodulport 1 | M-bus modul |
| In scope of WEEE | Yes |
| Installasjon | Return |
| Integrert kommunikasjon | 2 pulse input |
| IP-beskyttelsesklasse | IP65 |
| Lengde på temperatursensor [mm] | 3 mm |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Levetid for batteri [År] | 12 år |
| Log storage duration [Month] | 36 md. |
| Material Description | INF9 DN100-150 qp60-300 R 230V M-Bus |
| Matespenningstype | hovedledningsenhet |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 160 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 0 °C |
| Nøyaktighetsstandard | Class 2 to EN1434 |
| Omgivelsesfuktighet [% RH] [Maks.] | 93 % RH |
| Omgivelsesklasse | E2/M1 |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Min.] | 5 °C |
| Product line | 08 |
| Produktetikett | Yes |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Infocal 9 |
| Pulsverdivolum [l/puls] | 2.5 l/pulse |
| qp [m³/h] [Max] | 300.0 m³/h |
| qp [m³/h] [Min] | 60.0 m³/h |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Temperatursensortype | Pt 500 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.806 Kilogram |
| Nettovekt | 0.806 Kilogram |
| Volume | 3.59 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428985741 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |