
Energimålere, Infocal 9, 200 mm - 350 mm, null: 250 - 1500, Oppvarming og kjøling, batteri D-celle, M-bus modul
187F9008
Energy calculator
Anbefalt utskifting: 187F3390
187F9008
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| 1 Primary battery SUM weight Kg | 0.050 |
| 1 Primary battery weight Kg | 0.050 |
| Approval authority | MID |
| Batteriantall | 1 |
| Battery type or Name | D Lithium |
| Beskrivelse | Energy calculator |
| Bruksområde | Oppvarming og kjøling |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | Yes |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Diameter [mm] [Maks.] | 350 mm |
| Diameter [mm] [Min] | 200 mm |
| Diameter på temperatursensor [mm] | 5.2 mm |
| Displaytype | LCD |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Energienhet | MWh |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| For flow meter | SONO3500 CT |
| Grensesnittmodulport 1 | M-bus modul |
| In scope of WEEE | Yes |
| Installasjon | Return |
| Integrert kommunikasjon | 2 pulse input |
| IP-beskyttelsesklasse | IP65 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Lengde på temperatursensor [mm] | 5 mm |
| Levetid for batteri [År] | 12 år |
| Log storage duration [Month] | 36 md. |
| Material Description | INF9 DN200-350 qp250-1500 R 3.6V M-Bus |
| Matespenningstype | batteri D-celle |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 160 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 0 °C |
| Nøyaktighetsstandard | Class 2 to EN1434 |
| Omgivelsesfuktighet [% RH] [Maks.] | 93 % RH |
| Omgivelsesklasse | E2/M1 |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Min.] | 5 °C |
| Product line | 08 |
| Produktetikett | Yes |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Infocal 9 |
| Pulsverdivolum [l/puls] | 10.0 l/pulse |
| qp [m³/h] [Max] | 1500.0 m³/h |
| qp [m³/h] [Min] | 250.0 m³/h |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Temperatursensortype | Pt 500 |
| Weight per battery | 50 g |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.892 Kilogram |
| Nettovekt | 0.892 Kilogram |
| Volume | 3.59 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428985710 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |