
Energimålere, Infocal 9, 100 mm - 150 mm, null: 60 - 300, Oppvarming og kjøling, batteri D-celle, M-bus modul
187F9007
Energy calculator
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: Infocal 9
187F9007
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| 1 Primary battery SUM weight Kg | 0.050 |
| 1 Primary battery weight Kg | 0.050 |
| Approval authority | MID |
| Batteriantall | 1 |
| Battery type or Name | D Lithium |
| Beskrivelse | Energy calculator |
| Bruksområde | Oppvarming og kjøling |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | Yes |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Diameter [mm] [Maks.] | 150 mm |
| Diameter [mm] [Min] | 100 mm |
| Diameter på temperatursensor [mm] | 5.2 mm |
| Displaytype | LCD |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Energienhet | MWh |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| For flow meter | SONO3500 CT |
| Grensesnittmodulport 1 | M-bus modul |
| In scope of WEEE | Yes |
| Installasjon | Return |
| Integrert kommunikasjon | 2 pulse input |
| IP-beskyttelsesklasse | IP65 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Lengde på temperatursensor [mm] | 3 mm |
| Levetid for batteri [År] | 12.0 år |
| Log storage duration [Month] | 36 md. |
| Material Description | INF9 DN100-150 qp60-300 R 3.6V M-Bus |
| Matespenningstype | batteri D-celle |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 160 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 0 °C |
| Nøyaktighetsstandard | Class 2 to EN1434 |
| Omgivelsesfuktighet [% RH] [Maks.] | 93 % RH |
| Omgivelsesklasse | E2/M1 |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Min.] | 5 °C |
| Product line | 08 |
| Produktetikett | Yes |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Infocal 9 |
| Pulsverdivolum [l/puls] | 2.5 l/pulse |
| qp [m³/h] [Max] | 300.0 m³/h |
| qp [m³/h] [Min] | 60.0 m³/h |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Temperatursensortype | Pt 500 |
| Weight per battery | 50 g |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.7 Kilogram |
| Nettovekt | 0.7 Kilogram |
| Volume | 3.494 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428985703 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |