
Energimålere, Infocal 9, 40 mm - 100 mm, null: 10 - 60, Oppvarming og kjøling, batteri D-celle, M-bus modul
187F9001
Energy calculator
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: Infocal 9
187F9001
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| 1 Primary battery SUM weight Kg | 0.050 |
| 1 Primary battery weight Kg | 0.050 |
| Approval authority | MID |
| Batteriantall | 1 |
| Battery type or Name | D Lithium |
| Beskrivelse | Energy calculator |
| Bruksområde | Oppvarming og kjøling |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | Yes |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Diameter [mm] [Maks.] | 100 mm |
| Diameter [mm] [Min] | 40 mm |
| Diameter på temperatursensor [mm] | 5.2 mm |
| Displaytype | LCD |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Energienhet | MWh |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| For flow meter | SonoSensor 30 |
| Grensesnittmodulport 1 | M-bus modul |
| In scope of WEEE | Yes |
| Installasjon | Return |
| Integrert kommunikasjon | 2 pulse input |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| IP-beskyttelsesklasse | IP65 |
| Lengde på temperatursensor [mm] | 3 mm |
| Levetid for batteri [År] | 12 år |
| Log storage duration [Month] | 36 md. |
| Material Description | INF9 DN40-100 qp10-60 R 3.6V M-Bus |
| Matespenningstype | batteri D-celle |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 160 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 0 °C |
| Nøyaktighetsstandard | Class 2 to EN1434 |
| Omgivelsesfuktighet [% RH] [Maks.] | 93 % RH |
| Omgivelsesklasse | E2/M1 |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Min.] | 5 °C |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Infocal 9 |
| Pulsverdivolum [l/puls] | 10.0 l/pulse |
| qp [m³/h] [Max] | 60.0 m³/h |
| qp [m³/h] [Min] | 10.0 m³/h |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Temperatursensortype | Pt 500 |
| Weight per battery | 50 g |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.864 Kilogram |
| Nettovekt | 0.864 Kilogram |
| Volume | 3.572 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428985680 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |