
Energimålere, Infocal 9, 15 mm - 25 mm, null: 0.6 - 6, Oppvarming og kjøling, batteri D-celle, M-bus modul
187F9000
Energy calculator
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: Infocal 9
Anbefalt utskifting: 187F3127
187F9000
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| 1 Primary battery SUM weight Kg | 0.050 |
| 1 Primary battery weight Kg | 0.050 |
| Approval authority | MID |
| Batteriantall | 1 |
| Battery type or Name | D Lithium |
| Beskrivelse | Energy calculator |
| Bruksområde | Oppvarming og kjøling |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | Yes |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Diameter [mm] [Maks.] | 25 mm |
| Diameter [mm] [Min] | 15 mm |
| Diameter på temperatursensor [mm] | 5.2 mm |
| Displaytype | LCD |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Energienhet | MWh |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| For flow meter | SonoSensor 30 |
| Grensesnittmodulport 1 | M-bus modul |
| In scope of WEEE | Yes |
| Installasjon | Return |
| Integrert kommunikasjon | 2 pulse input |
| IP-beskyttelsesklasse | IP65 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Lengde på temperatursensor [mm] | 2 mm |
| Levetid for batteri [År] | 12 år |
| Log storage duration [Month] | 36 md. |
| Material Description | INF9 DN15-25 qp0.6-6 R 3.6V M-Bus |
| Matespenningstype | batteri D-celle |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 160 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 0 °C |
| Nøyaktighetsstandard | Class 2 to EN1434 |
| Omgivelsesfuktighet [% RH] [Maks.] | 93 % RH |
| Omgivelsesklasse | E2/M1 |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Min.] | 5 °C |
| Product line | 08 |
| Produktetikett | Yes |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Infocal 9 |
| Pulsverdivolum [l/puls] | 1.0 l/pulse |
| qp [m³/h] [Max] | 6.0 m³/h |
| qp [m³/h] [Min] | 0.6 m³/h |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Temperatursensortype | Pt 500 |
| Weight per battery | 50 g |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.86 Kilogram |
| Nettovekt | 0.86 Kilogram |
| Volume | 3.572 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428985673 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |