
Energimålere, Tilbehør
187F3448
Generic across portfolio
187F3448
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Ball valve DN32 - 5/4" for direct sensor |
| China RoHS compliance | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diameter [mm] | 15 mm |
| Emballasjeformat | Enkeltpakke |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| For product type | Generic across portfolio |
| Koblingsstørrelse | 1 1/4" |
| Material Description | ball valve DN32 - 5/4" for direct sensor |
| Nominelt trykk [bar] | 25 bar |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Pakkeantall | 1 |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Tilbehør |
| SCIP dossier nr. | cc491277-b5e7-496a-9593-d0c933c348f6 |
| SCIP dossier produktnavn | Ball valve DN32 PL35 |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tilkoblingstyper | Innvendige gjenger |
| Type tilbehør | Fittings PN25 130°C |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 1.087 Kilogram |
| Nettovekt | 0.863 Kilogram |
| Volume | 4.07 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424494186 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |