
Energimålere, Tilbehør
187F3419
SonoMeter 40 and Supercal 5
187F3419
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Pair of temperature sensors Pt1000 for Danfoss NovoCon |
| China RoHS compliance | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| For product type | SonoMeter 40 and Supercal 5 |
| Godkjenningsstandard | MID B+D to EN1434 |
| In scope of WEEE | Yes |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Material Description | Pt 1000 / f 5.2 mm / 3.0 m cable, MID |
| Nominelt trykk [bar] | 25 bar |
| Pakkeantall | 2 |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Tilbehør |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Type tilbehør | Temperature senors |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.146 Kilogram |
| Nettovekt | 0.146 Kilogram |
| Volume | 0.432 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424608576 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |