
Energimålere, Tilbehør
187F3416
SonoMeter 40 and Supercal 5
187F3416
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Stainless steel-pockets, 210mm f6.0 pair |
| China RoHS compliance | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diameter [mm] | 6 mm |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| For product type | SonoMeter 40 and Supercal 5 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| In scope of WEEE | Yes |
| Material Description | stainless steel-pockets,210mm f6.0 pair |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Tilbehør |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Type tilbehør | Sensorlomme |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.13 Kilogram |
| Nettovekt | 0.13 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424054328 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |