
Energimålere, Tilbehør
187F3415
SonoMeter 40 and Supercal 5
187F3415
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Stainless steel-pockets, 155mm f6.0 pair |
| China RoHS compliance | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diameter [mm] | 6 mm |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| For product type | SonoMeter 40 and Supercal 5 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| In scope of WEEE | Yes |
| Material Description | stainless steel-pockets,155mm f6.0 pair |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Tilbehør |
| Type tilbehør | Sensorlomme |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.12 Kilogram |
| Nettovekt | 0.12 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424054304 |