
Energimålere, Tilbehør
187F3393
Supercal 5
187F3393
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Pulse cable PVC RVVP 2*0.3-5.9 300/300V |
| China RoHS compliance | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| For product type | Supercal 5 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| In scope of WEEE | Yes |
| Material Description | Pulse cable PVC RVVP 2*0.3-5.9 300/300V |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Tilbehør |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.7 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Nettovekt | 0.7 Kilogram |