
Energimålere, Tilbehør
187F3391
SonoMeter 30/31 and Infocal 9
187F3391
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Temperature sensor pair Pt500/f5.2 mm/10m MID |
| China RoHS compliance | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| For product type | SonoMeter 30/31 and Infocal 9 |
| In scope of WEEE | Yes |
| Material Description | Pt500/f5.2mm/10m MID by Jumo |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Tilbehør |
| SCIP dossier nr. | b6a4e3d7-856d-4561-8902-d94265faa51e |
| SCIP dossier produktnavn | Entrance HM accessories - Pt500 |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Type tilbehør | Temperature senors |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.562 Kilogram |
| Nettovekt | 0.562 Kilogram |
| Volume | 3.036 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428008518 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |