
Energimålere, Tilbehør
187F3389
SonoMeter 30/31 and Infocal 9
187F3389
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Temperature sensor pair Pt500/f6.0 mm/10m MID |
| China RoHS compliance | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| For product type | SonoMeter 30/31 and Infocal 9 |
| In scope of WEEE | Yes |
| Material Description | Pt500/f6.0mm/PL6/10m MID |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Tilbehør |
| SCIP dossier nr. | 613e8406-adc7-4aa4-89aa-1728b6a1ac47 |
| SCIP dossier produktnavn | Entrance HM accessories - Pt500 f 6.00 mm |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Type tilbehør | Temperature senors |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.855 Kilogram |
| Nettovekt | 0.125 Kilogram |
| Volume | 2.94 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428986199 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |