
Energimålere, Tilbehør
187F3388
SonoMeter 31
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: Tilbehør til energimålere
187F3388
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Sono31 / IF9 M-Bus, RS232 and 2X 4-20mA |
| China RoHS compliance | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| For product type | SonoMeter 31 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| In scope of WEEE | Yes |
| Material Description | Sono31 / IF9 M-Bus, RS232 and 2X 4-20mA |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Tilbehør |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Type tilbehør | Calculator accessories |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.047 Kilogram |
| Nettovekt | 0.047 Kilogram |
| Volume | 0.237 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428966993 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |