
Energimålere, Tilbehør
187F3383
SonoMeter 31
187F3383
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Sono31 / IF9 Radio OMS 868.95 MHz |
| China RoHS compliance | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| For product type | SonoMeter 31 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| In scope of WEEE | Yes |
| Material Description | Sono31 / IF9 Radio OMS 868.95 MHz |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Tilbehør |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Type tilbehør | Calculator accessories |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.028 Kilogram |
| Nettovekt | 0.028 Kilogram |
| Volume | 0.241 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428966948 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |