
Energimålere, Tilbehør
187F3115
SonoMeter 30
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: Tilbehør til energimålere
187F3115
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Sono30 Mains unit 24V AC |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| For product type | SonoMeter 30 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| In scope of WEEE | Yes |
| Material Description | Sono30 Mains unit 24V AC |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Tilbehør |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Type tilbehør | Calculator accessories |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.028 Kilogram |
| Nettovekt | 0.028 Kilogram |
| Volume | 0.237 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428967136 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |