
Energimålere, Tilbehør
187F3114
SonoMeter 30
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: Tilbehør til energimålere
187F3114
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Sono30 Main unit 230V AC |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| For product type | SonoMeter 30 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| In scope of WEEE | Yes |
| Material Description | Sono30 Main unit 230V AC |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Tilbehør |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Type tilbehør | Calculator accessories |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.162 Kilogram |
| Nettovekt | 0.16 Kilogram |
| Volume | 0.865 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428967129 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |