
Electron. control accessories, AK-PS 250, Accessory, Power Supply, Power Supply
080Z0055
Emballasjeformat: Enkeltpakke, Antall per emballasjeformat: 1
080Z0055
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Antall per emballasjeformat | 1 stk. |
| Brukt til produkt | Power Supply |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Division | 25 |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Emballasjeformat | Enkeltpakke |
| Forsyningsspenning [V] AC [maks.] | 240 V |
| Forsyningsspenning [V] AC [min.] | 100 V |
| Frekvens [Hz] | 50/60 Hz |
| Funksjon | Strømforsyning, 24V DC, 2,5 A |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| In scope of WEEE | Yes |
| Material Description | AK-PS 250, Accessory, Power Supply |
| Mer informasjon: | Størrelse: 72 x 90mm |
| PFAS content [Yes/No] | No |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktgruppe | Electron. control accessories |
| Produktnavn | Strømforsyning |
| Produkttype | Tilbehør |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Typedesign | AK-PS 250 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.32 Kilogram |
| Nettovekt | 0.28 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 0.792 Liter |
| EAN/UPC | 5702428134392 |