
Electron. control accessories, AK-PS 075, Accessory, Power Supply, Power Supply
080Z0053
Emballasjeformat: Enkeltpakke, Antall per emballasjeformat: 1
080Z0053
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Antall per emballasjeformat | 1 stk. |
| Brukt til produkt | Power Supply |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Emballasjeformat | Enkeltpakke |
| Forsyningsspenning [V] AC [maks.] | 240 V |
| Forsyningsspenning [V] AC [min.] | 100 V |
| Frekvens [Hz] | 50/60 Hz |
| Funksjon | Strømforsyning, 24V DC, 0,75 A |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| In scope of WEEE | Yes |
| Material Description | AK-PS 075, Accessory, Power Supply |
| Mer informasjon: | Størrelse: 36 x 90mm |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktgruppe | Electron. control accessories |
| Produktnavn | Strømforsyning |
| Produkttype | Tilbehør |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Typedesign | AK-PS 075 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 145 Gram |
| Nettovekt | 101 Gram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 0.566 Liter |
| EAN/UPC | 5702428089050 |